osrodek

OŚRODEK ALBATROSS ZAPRASZA POLONIĘ CAŁY ROK!

letnie kolonie

LATEM - NA KOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

noc swietojanska

LATEM - NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ

Czas Drodzy Rodacy
Odpocząć po pracy!
Czekają tu na Was
Komfort i zabawa!

Są góry, jest słońce
i lasy pachnące,
A jezior odbicie
przywróci Wam życie!

Jest sport, są boiska,
jest urok ogniska,
Są rytmy do tańca
i szklanki na “grzańca”!

Zbyt długo nie czekaj!
Przyjeżdzaj! Nie zwlekaj!
Szczęście Twego losu
- W bramach “Albatrosu”!

 


KOLONIE LETNIE W POCONO, PA 

Zobacz zdjecia z KOLONII 2017 >

Zobacz zdjęcia z KOLONII 2015 >>>

Proponujemy Państwu niezapomniane letnie i zimowe wakacje dla Waszego dziecka!

Nasi podopieczni utrzymują ze sobą kontakt, przyjaźnie tu zawiązane trwają długo po zakończeniu obozu. Mamy nadzieję, iż w tym roku do naszego grona dołączy również Twoje dziecko. 
Abyście czuli się Panstwo pewnie i bezpiecznie, musiecie wiedziec komu powierzacie swoje dziecko i co bedzie ono robilo. A wiec kilka slow o nas.

Hania i Wiesiu - właściciele ośrodka Albatross, instruktorzy z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Lubiani od lat przez swoich podopiecznych, to pod ich czujnym okiem wasze dziecko będzie mieć zorganizowany czas.

Marcin (zwany Miskiem) - jest wychowawcą, insruktorem, ratownikiem górskim, z zamiłowania turystą i fotografem (dzięki czemu Wasze dziecko wróci do domu z płytą pełną zdjęć z obozu)
. Chociaż dzieli nas wiele, zgadzamy się w jednym, najważniejszym. Obóz letni ma być dla każdego dziecka odpoczynkiem po roku ciężkiej pracy. Dlatego też nasz plan dnia i tygodnia jest elastyczny i możemy go modyfikować w zależności od zainteresowań dzieciaków. Niezależnie od wszystkiego możemy jednak Wam zagwarantować, iż:


• Wasze dziecko będzie się codziennie myło

• Będzie utrzymywało porządek (względny) w swoim pokoju
• W razie konieczności będzie miało wyprane ubrania
• Nie będzie chodziło głodne
• Wyśpi się odpowiednio do potrzeb
• Spędzi czas w atrakcyjny dla siebie sposób
• Zapytane w przyszłym roku, powie, że jedzie na obóz tylko z nami

Skąd to wiemy? 
Od dzieciaków, które już z nami były na obozie oraz od ich opiekunów. Na obozie czas jest tak zorganizowany, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Dzieciaki nigdy nie są pozostawione same sobie.
Jeśli Wasze dzieci będą chciały, a Wy wesprzecie je finansowo, możemy zorganizować dodatkowe atrakcje. Kto nie chce lub nie może, niewiele traci. W tym samym czasie organizujemy inne, równie ciekawe zajęcia, aby nikt nie czuł się zaniedbany i nikt się nie nudził.

Wiemy, iż każdy z Państwa może oczekiwać czegoś innego, mieć inne pytania. Chętnie odpowiemy na wszystkie, bo nam samym to też ułatwia pracę. Czujcie się swobodnie i kontaktujcie się z nami w dogodny dla Was sposób.

Pozdrawiam
Wasz Misiek